Drevostavba -reštaurácia,ubytovanie alebo ako rekreačná chalupa

Drevostavba -reštaurácia,ubytovanie alebo ako rekreačná chalupa
4 fotky

Drevostavba -reštaurácia,ubytovanie alebo ako rekreačná chalupa

nezadaná, Machulince

  • 183 m2

Ponúkame na predaj drevostavbu v tichej časti obce Machulince v okr. Zlaté Moravce. Obec leží na trase Zlaté Moravce-Jedľové Kostoľany-Veľká Lehota. Obec je vzdialená od mesta 5km. Neďaleko obce sú možnosti turistiky ( Jedľové Kostoľany),lyžovania (Drozdovo, Vojšín), vodná nádrž Tajch ( Nová baňa),kúpalisko Vyhne, Podhájska.
Drevostavba môže slúžiť na rôzne účely , vďaka svojej veľkosti na ubytovacie a reštauračné účely, alebo ako rekreačná chalupa.
V súčasnosti slúži ako reštaurácia. Drevostavba bola postavená v r.2012.
na prízemí: reštauračný priestor s barom, kuchyňa, skladové priestory na tovar, toalety pre hostí, toalety pre personál, priestor pre personál ( umývadlo, sprchovací kút). V reštauračnej časti je krbové kúrenie.
na poschodí: toalety, reštauračný priestor . Poschodie je možné prestavať na izby.
IS: elektrika, peletové kúrenie, obecný vodovod, kanalizácia, možnosť napojenia na plyn. Nábytok je z masívu( topoľ,agát). Nábytok je v cene.
Na dvore je vybudovaná letná terasa s posedením, jazierkom,vonkajší krb, priestor na tancovanie.Kapacita reštaurácie je v zime 90 osôb.
Súčasťou je aj veľký pozemok o výmere 1901m2 ako priestor na parkovanie.
Cena 187.000,-€
Kontakt: PaedDr. Beáta Poljovková 0902353256

RK INPRESOFT s.r.o pracuje v súlade so zákonmi : zákon o ochrane spotrebiteľa č. 102/2014 a zákon o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z,a ochranu pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti podľa zákona č. 297/2008- účinný od 15.3.2018
Kúpu nehnuteľnosti je možné riešiť hypotekárnym úverom alebo hotovosťou. Svojim klientom poskytujeme kompletné profesionálne služby týkajúce sa predaja a kúpy nehnuteľnosti v oblastí hypoték, spotrebných úverov, poistenia ako aj právne služby.

Predaj

187.000 €

Stav nehnuteľnosti Novostavba
Obytná plocha 183 m2
Zastavaná plocha 183 m2
Celková plocha 2926 m2
Konštrukcia domu drevená

INPRESOFT, s.r.o.

PaedDr. Beáta Poljovková


[nepovinné]